Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

ÜRÜN DEĞİŞİMLERİNDE TARAFIMIZA SADECE YURTİÇİ KARGO İLE (paket desisine göre)  KARGO ÜCRETİ ÖDEYEREK KARGO GÖNDEREBİLİRSİNİZ.BUNUN İÇİN KARGO YETKİLİSİNE PELİN AYAKKABICILIK ADINA GÖNDERİLİCEK DEMENİZ YETERLİDİR

KARGO GÖNDERİMDE YURTİÇİ KARGO ANLAŞMA KODUMUZ :498041876 

İLE ÖDEMEYİ YAPACAGINIZ BELİRTEREK İNDİRİMLİ FİYAT İLE ÖDEME YAPARAK GÖNDEREBİLİRSİNİZ 

 
  DEĞİŞİM  VE  İADE SÜREMİZ ÜRÜN KULLANILMADIGI TAKDİRDE 14 GÜN İÇİNDE YAPILMAKTADIR . İADE VE DEĞİŞİM YAPABİLMEK İÇİN ÜRÜNÜ TESLİM TARİHİNİZDEN İTİBAREN 14 GÜN İÇERİSİNDE BİZE ULAŞTIRMALISINIZ.
  DEĞİŞİM YAPILDIKTAN SONRA TEKRAR İADE-DEĞİŞİM 7 GÜN  İÇERİSİNDE YAPILMAKTADIR.
    Aynı model üzerinden renk-numara değişimlerinizde kargo tekrar size gönderilirken kargo ücreti alınmamaktadır, model değişimi olduğunda +20TL kargo ödemesi olmaktadır
 
    İndirimli ürünlerde İADE  yapılamamaktadır.
 
    FATURASIZ DEĞİŞİM VE İADE YAPILAMAZ
 
Ayıplı Malın İadesi
 
Üründen kaynaklanan herhangi bir sorundan dolayı müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, ücretsiz kargo, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarına sahiptir.".
 
Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;
 
    Müşteri, 14 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.
    Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün imalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.
 
ÜRÜN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR?
 
    Aldığınız ürünü çeşitli sebeplerden dolayı değiştirmek istediğinizde ürünü düzgün bir şekilde paket haline getirerek; tüm aksesuarları ile kutu üzerinde fatura ,koli bandı yapıştırılmadan ve mutlaka orjinal kutusu ile  faturanızın ÖN YÜZÜNE  ne istediğinizi adres tel alıcı adı ile birlikte geri göndermeniz yeterlidir gönderileriniz kutusu bozuk,koli bantlı ya da hiç kutusuz geldiği takdirde değişim olmayacaktır
 
 
 
KARGO ADRESİ: halasgargazi mahallesi kuyumcu irfan sokak no 7-b nişantaşı istanbul
 yurtiçi kargo ile anlaşmalı çalışmaktayız .
       
 Değişimlerde ve iadelerde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır.
 
pelininayakkabılarına  ait bu iade ve değişim politikası, 4822 sayılı kanunla değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki kanunda belirtilen haklarınızı etkilemez.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR