Siparişimi nasıl değiştirebilirim?

 

Değişim işleminin gerçekleşebilmesi için öncelikle ürünlerin kullanılmamış, yıpranmamış, yıkanmamış yani size gönderildiği gibi olması gerekmektedir. Ürün elinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içerisinde değişimi gerçekleştirmelisiniz. İADE VE DEĞİŞİM YAPABİLMEK İÇİN ÜRÜNÜ TESLİM TARİHİNİZDEN İTİBAREN 14 GÜN İÇERİSİNDE BİZE ULAŞTIRMALISINIZ.

 

Aldığınız ürünü çeşitli sebeplerden dolayı değiştirmek istediğinizde ürünü düzgün bir şekilde paket haline getirerek; tüm aksesuarları ile kutu üzerinde fatura, koli bandı yapıştırılmadan ve mutlaka orijinal kutusu ile faturanızın altına ne istediğinizi adres, telefon ve alıcı adı ile birlikte geri göndermeniz yeterlidir gönderileriniz kutusu bozuk ya da hiç kutusuz geldiği takdirde değişim olmayacaktır

 

İndirimli ürünlerde iade yapılamamaktadır.

 

 

 

Ürün Değişim-İadelerinizi tarafımıza Sadece YURTİÇİ KARGO İLE  (paket büyüklüğüne göre) KARGO ÜCRETİ İLE  Kargo Gönderebilirsiniz.

değişim / iade yapmak için faturanızın ön yuzundeki ilgili alanı doldurup yurtiçi kargo ile pelininayakkabilari adına  kargo ücreti ödemesini yapacağınızı belirterek  indirimli kargo ücreti için 498041876 kodunu verip gönderebilirsiniz

 

 

 

 

14 günlük değişim süresi dolduğunda ya da ürünler tekrar satılabilirlik durumunu yitirdiğinde değişim ve iadeler kabul edilmemektedir. 

 

 *DEĞİŞİM YAPILDIKTAN SONRA TEKRAR İADE-DEĞİŞİM 7 GÜN  İÇERİSİNDE YAPILMAKTADIR.*

 

 

 

TAŞLI VE AKSESUARLI ÜRÜNLERİN GARANTİSİ OLMAMAKTADIR. TALEP EDİLDİĞİ TAKDİRDE TAŞ-AKSESUAR TEMİNİ YA DA ATÖLYEYE GÖNDERİLEREK (YAPILABİLECEK İŞLEMLERDE) TADİLAT İŞLEMİ SAĞLANMAKTADIR.

 

 

ÜRÜN TADİLAT İŞLEMLERİ SATIN ALINDIĞI TARİHTEN İTİBAREN (YAPILABİLECEK İŞLEMLERDE) İLK 6 AY İÇERİSİNDE YAPILMAKTADIR. 

 

 

 

 

 

FATURASIZ DEĞİŞİM VE İADE YAPILAMAZ

 

 

AYIPLI MALIN İADESİ NASIL YAPILIR?

 

Üründen kaynaklanan herhangi bir sorundan dolayı müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, ücretsiz kargo, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarına sahiptir."

 

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

 

     Müşteri, 14 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

BU DURUMDA MUTLAKA OFİS NUMARAMIZDAN MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇİLMELİDİR

 

    Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün imalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup 
bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR