Biz kadınlar dünyayı farklı algıladığımız gibi o dünyanın içinde bulunan renkleride farklı algılarız.
 

Çoğu zaman giydiklerimizle bu renkli dünyada kendi ruh halimizi anlatmak isteriz. Sizde ruh halinizi ayakkabılarınızla anlatanlardansanız Kadınların Ayakkabı Dünyasına Hoşgeldiniz!

 

Ben Pelin Özfırıncı ;

 

Sizler gibi benim de küçük bir hikayem var. Tekstil ve tasarım okumama rağmen her zaman ayakkabı tasarlamayı daha çok sevdim. Her şey bir yurtdışı seyahatimden sonra kendime aldığım ayakkabıların beğenilmesi ve daha sonra arkadaşlarım tarafından sipariş edilmesi ile başladı. Bir süre sonra bu siparişler o kadar arttı ki sosyal medya aracılığı ile de sipariş almaya başladım. Facebook 'da oluşturduğum sayfanın beğenileri günden güne artarken ve sipariş sayıları yükseldikçe kendime bir tasarım atölyesi açmanın zamanının  geldiğini düşündüm.

 

Ünlü markaların en trend kadın ayakkabı modellerini  yurt dışından getirerek başladığımız hikaye Pelin Özfırıncı'nın tasarımlarıyla devam ediyordu. İş hayatımın en büyük süprizlerinden biri de Çağla Şikel'in hamilelik döneminde benden onun için bir babet tasarlamamı istemesiydi. İlk kez kişiye özel bir şey yapmıştım ve Çağla Şikel tarafından beğenilmişti. Daha Sonra Fashion Week 'te Özlem Kaya defilesinin ayakkabı sponsorluğu ile devam eden serüven Özge Ulusoy, Esra Erol, Gülben Ergen, Müge Anlı, Zahide Yetiş, Özlem Yıldız Ajda Pekkan, Burcu Esmersoy, Bengü, Gamze Özçelik, Sibel Arna gibi ünlü isimlerle devam etti.

 

Ve biz kadınların Ayakkabı Dünyasını anlattığımız bu küçük hikayeye Pelinin Ayakkabıları ismini verdik...

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR